SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
374 100 €
(4 066 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
92 τ.μ.
Rua da Corga, Maia

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα92 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Excelente T2 com terraço de 65m2, no novo empreendimento ART TOWER em Águas Santas.
Com materiais de grande qualidade e amigos do ambiente, cozinha e...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 38ημέρες
Ενημερώθηκε: 38ημέρες

Τοποθεσίες

Rua da Corga, Maia
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Morada - Mediação Imobiliária