Λίστα προσφορών
39
39
39
526 000 €
(4 496 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
117 τ.μ.
Avenida das Escolas, Loures
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
117 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
3 bedroom apartment with 142 m2 of Gross Private Area, located in the prestigious Urbanização da Portela.
Comprising three bedrooms with wardrobes, o...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Φυσικό φως
Θέα
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
491ημέρες
Ενημερώθηκε:
490ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Avenida das Escolas, Loures
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
CENTURY 21 Nações
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
CENTURY 21 Nações
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή