SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
294 000 €
(2 774 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
106 τ.μ.
Rua da Primavera, Loures

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα106 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Originally a 3-bedroom apartment, currently converted into a 2-bedroom apartment, offering a spacious and comfortable living room of approximately 30 ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 14ημέρες
Ενημερώθηκε: 14ημέρες

Τοποθεσίες

Rua da Primavera, Loures
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Nações