SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
435 000 €
(5 179 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
84 τ.μ.
Rua da Cabine, Loulé

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα84 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Renovierte T2+1 Wohnung zum Verkauf!Wir präsentieren diese großartige Drei-Zimmer-Wohnung, kürzlich mit modernen und hochwertigen Ausstattungen renovi...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 1ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rua da Cabine, Loulé
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.