SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 150 000 €
(18 852 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
61 τ.μ.
Rua da Cabine, Loulé

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα61 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Fabelhafte 2-Zimmer-Wohnung mit Meerblick in Quarteira!Diese Wohnung besticht durch ihren hervorragenden Zustand und die Lage mit großzügigen und hell...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 40ημέρες
Ενημερώθηκε: 37ημέρες

Τοποθεσίες

Rua da Cabine, Loulé
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.