SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 000 000 €
(14 815 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
135 τ.μ.
Rua da Cabine, Loulé

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα135 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Penthouse T3+1 mit Meerblick in QuarteiraNur zwei Gehminuten vom Strand und etwa 20 km vom Flughafen Faro entfernt. Ein wahrer Rückzugsort im Herzen d...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 41ημέρες
Ενημερώθηκε: 41ημέρες

Τοποθεσίες

Rua da Cabine, Loulé
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.