SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
400 000 €
(3 448 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
116 τ.μ.
Loulé

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα116 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento T3 para venda em Almancil, Algarve. - Preços a partir de 400.000€ - Arrecadação na cave. - Estacionamento na cave. - Cozinhas totalmente e...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 175ημέρες
Ενημερώθηκε: 53ημέρες

Τοποθεσίες

Loulé
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Espacos WEB

Formula Prime