SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
550 000 €
(9 167 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
60 τ.μ.
Rua 5, Lisboa

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

For Sale, 1 bedroom apartment in Campolide, Lisbon.

One-bedroom apartment with open-plan living/dining room and kitchen, storage room, 2 parking spac...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΤαράτσαΞύλινο πάτωμαΣυσκευές κουζίναςΔίδρομοςΜοντέρν

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 491ημέρες
Ενημερώθηκε: 120ημέρες

Τοποθεσίες

Rua 5, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Coldwell Banker Luxus Cascais