SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
950 000 €
(9 223 € / τ.μ.)
Πώληση
1
2+
103 τ.μ.
Avenida da Liberdade, Lisboa

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα103 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

One-bedroom loft with 102.70 m2 of gross private area located on the ground floor of the Grand Loft Avenida building.
On the ground floor there is a l...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΞύλινο πάτωμαΣυσκευές κουζίναςΠλυντήριοΨηλά ταβάνιαΤαράτσαΘέα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 494ημέρες
Ενημερώθηκε: 256ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida da Liberdade, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Coldwell Banker Luxus Lisboa