SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
544 000 €
(3 627 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
150 τ.μ.
Rua do Beato, Lisboa

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα150 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Originalmente com 5 quartos, este apartamento duplex foi totalmente renovado e transformado num T4 com áreas muito generosas, tendo sido feito o aprov...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Μετά την ανακατασκευήΘέαΞύλινο πάτωμαΛούτροΚαμπίνα ντους

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 486ημέρες
Ενημερώθηκε: 485ημέρες

Τοποθεσίες

Rua do Beato, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Colombo II