SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 795 000 €
(11 506 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
156 τ.μ.
Avenida da República, Lisboa

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα156 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Penthouse com terraço remodeladaEste apartamento em plena Avenida da Republica tem 4 quartos, um dos quais em suite, é o ultimo andar do prédio.O apar...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΠάτωμαΣυσκευές κουζίναςΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 495ημέρες
Ενημερώθηκε: 495ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida da República, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

RE/MAX Prestige