SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
3 000 000 €
(8 523 € / τ.μ.)
Πώληση
5
2+
352 τ.μ.
Calçada de Santo Amaro, Lisboa

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα352 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Located in the prestigious Palácio da Junqueira Residências condominium, an emblematic historic building transformed into a luxury condominium, this 5...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΔίδρομοςΣυσκευές κουζίναςΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 494ημέρες
Ενημερώθηκε: 494ημέρες

Τοποθεσίες

Calçada de Santo Amaro, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

KW Select