SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 780 000 €
(7 841 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
227 τ.μ.
Estrada de Benfica, Lisboa

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα227 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Live with Luxury and Comfort in the Heart of Benfica - 4 Bedroom Apartment in Exclusive CondominiumWelcome to a unique living experience in the heart ...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΛούτροΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΔίδρομοςΣυσκευές κουζίναςΠλυντήριοΑσφάλεια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 488ημέρες
Ενημερώθηκε: 488ημέρες

Τοποθεσίες

Estrada de Benfica, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

KW Select