SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 675 000 €
(11 167 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
150 τ.μ.
Rua Cidade de Bucareste, Lisboa

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα150 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

3-bedroom apartment with 150 sqm of gross private area and 3.1 sqm of exterior area, one parking space, balcony, and storage room, located in The One,...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 495ημέρες
Ενημερώθηκε: 495ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Cidade de Bucareste, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

JLL Residential