SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 750 000 €
(7 479 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
234 τ.μ.
Rua do Ferragial, Lisboa

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα234 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

4-bedroom apartment with 234 sqm of gross private area and a parking space in the center of Chiado, Lisbon. Located on the second floor of a building ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 487ημέρες
Ενημερώθηκε: 487ημέρες

Τοποθεσίες

Rua do Ferragial, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

JLL Residential