Λίστα προσφορών
17
17
17
320 000 €
(5 333 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
60 τ.μ.
Estrada de Benfica, Lisboa
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
2
επίπεδα
60 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Apartamento T2 na Estrada de Benfica em muito bom estado e pronto a habitar.
Imóvel com duas frentes e muita luz natural, está em excelentes condiçõe...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ξύλινο πάτωμα
Φυσικό φως
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
496ημέρες
Ενημερώθηκε:
495ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Estrada de Benfica, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
CENTURY 21 Classic
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
CENTURY 21 Classic
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή