SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
585 000 €
(5 850 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
100 τ.μ.
Rua Sousa Lopes, Lisboa

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα100 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

T3 Duplex remodelado com vista panorâmica sobre Lisboa / Garagem e segurança 24h - Edifício Tridente, Avenidas NovasSe procura um apartamento com vist...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Sousa Lopes, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

RE/MAX ReOriente