SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
735 000 €
(5 654 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
130 τ.μ.
Estrada da Luz, Lisboa

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα130 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

3 bedroom apartment completely renovated, located in the prestigious Estrada da Luz, one of the most valued and sought after residential areas of Lisb...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 6ημέρες
Ενημερώθηκε: 6ημέρες

Τοποθεσίες

Estrada da Luz, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Espacos WEB

Predimed