SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
695 000 €
(9 789 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
71 τ.μ.
Rua Garrett, Lisboa

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα71 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

1 bedroom flat with 72 m2, inserted in a new residential development that redefines the excellence of living in the heart of Chiado, in Lisbon. A plac...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Garrett, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Dils Portugal