SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
640 000 €
(5 614 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
114 τ.μ.
Rua Actor Vale, Lisboa

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα114 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

We present this elegant 3-bedroom apartment, fully renovated in 2018, where contemporary functionality meets excellent sun exposure, creating bright, ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 9ημέρες
Ενημερώθηκε: 9ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Actor Vale, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Nações IX