SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
429 000 €
(7 150 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
60 τ.μ.
Rua de Xabregas, Lisboa

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover this beautifully renovated 2-bedroom apartment in the heart of Beato, Lisboa, priced at 429,000. With an area of 74.78m², this home boasts ex...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 18ημέρες
Ενημερώθηκε: 12ημέρες

Τοποθεσίες

Rua de Xabregas, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Nações III