SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
680 000 €
(11 930 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
57 τ.μ.
Rua Costa do Castelo, Lisboa

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα57 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

One-bedroom apartment with 67 sqm, located in the Ando Living Pedras Negras House project.
This apartment is distributed as follows: upon entering, we...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 32ημέρες
Ενημερώθηκε: 32ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Costa do Castelo, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Infante & Riu - Portugal Real Estate