SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
980 000 €
(7 050 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
139 τ.μ.
Rua da Junqueira, Lisboa

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα139 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

2 Bedroom flat in Belém, Lisbon, with 137.3sqm of gross area, spread over two bedrooms, three bathrooms, a large living room and indoor parking. This ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 71ημέρες
Ενημερώθηκε: 62ημέρες

Τοποθεσίες

Rua da Junqueira, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Espacos WEB

Castelhana