SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
2 650 000 €
(6 206 € / τ.μ.)
Πώληση
6+
2+
427 τ.μ.
Avenida da República, Lisboa

υπνοδωμάτιο6+
επίπεδα427 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

7 Bedroom duplex penthouse in Lisbon, with 427sqm of floor space, spread over two floors, seven bedrooms, five bathrooms, four living rooms and multip...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΚαμπίνα ντουςΞεχωριστή τουαλέταΔίδρομοςΘέαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φως

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 75ημέρες
Ενημερώθηκε: 59ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida da República, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Espacos WEB

Castelhana