SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
950 000 €
(7 917 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
120 τ.μ.
Rua Alfredo da Silva, Lisboa

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα120 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

SOLD FULLY FURNISHED | TURNKEY!!!

This interior designed, sophisticated apartment is stunning - It has a truly rare 180º panoramic view over the 25t...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΘέαΕπιπλωμένοΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΦυσικό φωςΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 75ημέρες
Ενημερώθηκε: 75ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Alfredo da Silva, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

KW Select