SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 010 000 €
(12 024 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
84 τ.μ.
Avenida de Berna, Lisboa

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα84 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This charming 2-bedroom apartment of 99sqm with a garden is located in the new Miguel Bombarda 54 development, a renovated 1920s building in the vibra...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΦυσικό φωςΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 74ημέρες
Ενημερώθηκε: 74ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida de Berna, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Infante & Riu - Portugal Real Estate