SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
650 000 €
(10 156 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
64 τ.μ.
Rua das Flores, Lisboa

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα64 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Identificação do imóvel: ZMPT578585

Alecrim 51 is the latest development rising in Chiado, right in the historic heart of Lisbon. A meticulous rehabi...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ξύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 75ημέρες
Ενημερώθηκε: 75ημέρες

Τοποθεσίες

Rua das Flores, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZOME Matosinhos