SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
7 900 000 €
(10 246 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
771 τ.μ.
Rua Canto da Maya, Lisboa

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα771 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Das Exklusivste Duplex der Infinity Tower - Lissabon
An der Spitze des Infinity Tower, eines der ikonischsten und avantgardistischsten Gebäude Lissabo...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΛούτροΚαμπίνα ντουςΦυσικό φωςΨηλά ταβάνιαΞύλινο πάτωμαΜετά την ανακατασκευήΜοντέρνΘέα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 71ημέρες
Ενημερώθηκε: 71ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Canto da Maya, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Luxury Boutique - Real Estate Lda