SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
940 000 €
(7 769 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
121 τ.μ.
Rua da Lapa, Lisboa

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα121 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Spacious three-bedroom apartment with 142 sqm, located in the Renaissance 1890 development in Alcântara, Lisbon.
This apartment is distributed as foll...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Συσκευές κουζίναςΑσφάλειαΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΘέα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 69ημέρες
Ενημερώθηκε: 69ημέρες

Τοποθεσίες

Rua da Lapa, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Infante & Riu - Portugal Real Estate