SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
980 000 €
(9 899 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
99 τ.μ.
Avenida Infante Santo, Lisboa

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα99 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Spacious 3-bedroom apartment with 116 sqm, located in the Infante Residences development, with river view.
This apartment consists of a large social a...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 81ημέρες
Ενημερώθηκε: 51ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Infante Santo, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Infante & Riu - Portugal Real Estate