SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
199 000 €
(5 686 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
35 τ.μ.
Vila Luz, Lisboa

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα35 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Apartamento de 1 dormitorio en la calle Passos Manuel en Lisboa Para inversión en Arroios, Lisboa.Excelente oportunidad en la calle Passos Manuel, una...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 84ημέρες
Ενημερώθηκε: 36ημέρες

Τοποθεσίες

Vila Luz, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Expertimo Portugal