SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
429 900 €
(4 777 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
90 τ.μ.
Avenida Grão Vasco, Lisboa

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Excelente apartamento T2 com arrecadação e totalmente remodelado em Benfica.
Localizado numa típica zona residencial, com comércio, serviços, restaura...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 90ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Grão Vasco, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Predimed