SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
995 000 €
(6 030 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
165 τ.μ.
Costa do Castelo, Lisboa

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα165 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

In the historic heart of Costa do Castelo, this unique apartment reveals a rare balance between authenticity and sophistication. Its original features...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΚαμπίνα ντουςΣυσκευές κουζίναςΑσφάλειαΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΘέαΕπιπλωμένο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 95ημέρες
Ενημερώθηκε: 26ημέρες

Τοποθεσίες

Costa do Castelo, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Nações