Λίστα προσφορών
59
59
59
545 000 €
(4 467 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
122 τ.μ.
Rua Cidade da Beira, Lisboa
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
122 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
3-Bedroom Apartment for Sale Olivais, Rua Cidade da Beira
If you are looking for comfort, space, and a prime location in Lisbon, this is the ideal o...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Φυσικό φως
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
159ημέρες
Ενημερώθηκε:
69ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Rua Cidade da Beira, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.
Αίτημα για ακριβή διεύθυνση
Μεγέθυνση χάρτη
Δημόσιες παροχές
CENTURY 21 Nações
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή
CENTURY 21 Nações
Εμφάνιση τηλεφώνου
Επικοινωνήστε με τον πωλητή