SUPA24
2 200 000 €
(11 055 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
199 τ.μ.
Rua Costa do Castelo, Lisboa

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα199 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover this exceptional T3+1 flat, ideally located in the prestigious Chiado district, close to the famous Cathedral of Santa Marta. With a total s...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ψηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΞεχωριστή κουζίναΣυσκευές κουζίνας

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 185ημέρες
Ενημερώθηκε: 74ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Costa do Castelo, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Espacos WEB

RealFolio