SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
3 100 000 €
(18 235 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
170 τ.μ.
Rua Canto da Maya, Lisboa

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα170 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

3 Bedroom flat, with a special architect's touch, with 169.82sqm of gross private area, 40sqm of balconies, two parking spaces and storage room, inser...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΨηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΞύλινο πάτωμαΠεζοδρόμιοΈξυπνες συσκευέςΑσφάλειαΕπιπλωμένοΜοντέρνΚατάλληλο για κατοικίδια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 177ημέρες
Ενημερώθηκε: 50ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Canto da Maya, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Espacos WEB

Castelhana