SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
750 000 €
(8 333 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
90 τ.μ.
Rua da Lapa, Lisboa

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

2-Zimmer-Wohnung in der Rua das Janelas Verdes in Lissabon, komplett renoviert, im 1. Stock ohne Aufzug.
Hohe Decken, altes Design, Fliesen an den Wän...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ψηλά ταβάνιαΠεζοδρόμιοΞύλινο πάτωμαΣυσκευές κουζίναςΠλυντήριοΜετά την ανακατασκευή

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 208ημέρες
Ενημερώθηκε: 168ημέρες

Τοποθεσίες

Rua da Lapa, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

IMOJOY Real Estate