SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
499 900 €
(5 813 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
86 τ.μ.
Estrada de Benfica, Lisboa

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα86 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑρχική κατάσταση
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Excelente T3 em Benfica numa localização de excelência junto a todo o comércio local e transportes públicos

No Bairro familiar de Benfica, com o comé...

Μερικώς επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 216ημέρες
Ενημερώθηκε: 166ημέρες

Τοποθεσίες

Estrada de Benfica, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Escolha Multipla - Mediação Imobiliária Unipessoal Lda

Milcasas - Escolha Multipla LDA