SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
379 900 €
(8 083 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
47 τ.μ.
Rua da Graça, Lisboa

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα47 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Moderno apartamento T2 com 51 m2 totalmente remodelado num dos bairros mais típicos de Lisboa.

Fica num 3º andar sem elevador e está inserido num pré...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 215ημέρες
Ενημερώθηκε: 34ημέρες

Τοποθεσίες

Rua da Graça, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

iad Portugal