SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 700 000 €
(10 843 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
249 τ.μ.
Travessa de Santa Quitéria, Lisboa

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα249 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Penthouse with 4 en-suite bedrooms, good areas and south-facing balcony-terraces with views over Lisbon and the River Tagus. With an excellent locatio...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 234ημέρες
Ενημερώθηκε: 56ημέρες

Τοποθεσίες

Travessa de Santa Quitéria, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

BARNES Portugal