SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
880 000 €
(11 000 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
80 τ.μ.
Rua Mário Botas, Lisboa

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα80 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Prestigious Distrikt Condominium - Parque das Nações, Lisbon

We present this magnificent new apartment in the exclusive Distrikt condominium, in the ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 229ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Mário Botas, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 City Lounge