SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 010 000 €
(7 372 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
137 τ.μ.
Rua Jau, Lisboa

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα137 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Conclusão da obra até ao 1º semestre de 2026

* T3 com 137m2 de área privativa com uma arrecadação e um estacionamento.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 278ημέρες
Ενημερώθηκε: 68ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Jau, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

RODOLFO NATÁRIO - Casas São Paixões