SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
499 900 €
(5 617 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
89 τ.μ.
Estrada de Benfica, Lisboa

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα89 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Excelente Apartamento T3, em Remodelação Total, em zona Central, perto de Mercado de Benfica, com facilidade de acessos, proximidade de transportes pú...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 355ημέρες
Ενημερώθηκε: 354ημέρες

Τοποθεσίες

Estrada de Benfica, Lisboa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

JGS Sociedade de Mediação Imobiliária Unipessoal Lda