SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
339 000 €
(2 187 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
155 τ.μ.
Rua dos Vasos, Leiria

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα155 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Entdecken Sie diese prachtvolle 3-Zimmer-Wohnung in der angesehenen und ruhigen Gegend von Cruz da Areia. Mit einer strategischen Lage nahe dem Zentru...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 50ημέρες
Ενημερώθηκε: 10ημέρες

Τοποθεσίες

Rua dos Vasos, Leiria
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

SAFTI Portugal