SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
615 000 €
(7 593 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
81 τ.μ.
Rua Bartolomeu Perestrelo, Lagos

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα81 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Identificação do imóvel: ZMPT560530

Small condominium with 23 unique apartments, excellent finishes, and insulation, just 300 meters from Porto de Mó...

Παράμετροι

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

Ανοιχτός χώρος διαβίωσηςΤαράτσαΣυσκευές κουζίναςΈξυπνες συσκευέςΞύλινο πάτωμαΨηλά ταβάνιαΦυσικό φωςΜοντέρνΕπιπλωμένο

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 495ημέρες
Ενημερώθηκε: 166ημέρες

Τοποθεσίες

Rua Bartolomeu Perestrelo, Lagos
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZOME Albufeira