SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
395 000 €
(8 587 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
46 τ.μ.
Rua da Várzea, Lagos

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα46 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This charming fully renovated, furnished and equipped apartment is ready to move in. The property features one bedroom with built-in storage, a moder...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 60ημέρες
Ενημερώθηκε: 53ημέρες

Τοποθεσίες

Rua da Várzea, Lagos
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Espacos WEB

SunPoint Properties