SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
595 000 €
(6 330 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
94 τ.μ.
Praça Gil Eannes, Lagos

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα94 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Identificação do imóvel: ZMPT560567

Small condominium with 23 unique apartments, excellent finishes, and insulation, just 300 meters from Porto de Mó...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 74ημέρες
Ενημερώθηκε: 74ημέρες

Τοποθεσίες

Praça Gil Eannes, Lagos
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

ZOME Albufeira