Λίστα προσφορών
29
29
29
400 000 €
(3 636 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
110 τ.μ.
Rua Da Igreja, Lagoa
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
110 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Identificação do imóvel: ZMPT563802
T2 in condominium with swimming pool and direct access to Olival beach, in Porches.
The apartment is equipped wit...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Τζάκι
Ταράτσα
Επιπλωμένο
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Αλλος
Ένταση ενέργειας:
Το Πιστοποιητικό Ενεργειακής Απόδοσης (ΠΕΑ) αξιολογεί την ενεργειακή απόδοση σε κλίμακα A–G.
Γ - Οικονομικό
τύπος κτιρίου:
Αλλος
Τύπος θέρμανσης:
Αλλος
Εμφάνιση όλων των παραμέτρων
Ηλικία της προσφοράς:
492ημέρες
Ενημερώθηκε:
8ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Rua Da Igreja, Lagoa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.