SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
525 000 €
(5 526 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
95 τ.μ.
Rua dos Moinhos, Lagoa

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα95 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

We present Prime Life, a private condominium of contemporary architecture located in the heart of Vale de Centeanes, one of the most prestigious and q...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΕπιπλωμένοΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞύλινο πάτωμαΑσφάλειαΦυσικό φωςΘέα

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 183ημέρες
Ενημερώθηκε: 56ημέρες

Τοποθεσίες

Rua dos Moinhos, Lagoa
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Espacos WEB

Predimed