Λίστα προσφορών
13
13
13
215 000 €
(2 150 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
100 τ.μ.
Rua do Pinhoi, Fafe
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
atypical
επίπεδα
100 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
Apartamento T2 em Fafe
A Clavis-imobiliária apresenta um novo empreendimento, em construção, pensado para quem procura qualidade de vida, conforto e ...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
23ημέρες
Ενημερώθηκε:
23ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Rua do Pinhoi, Fafe
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.